Úvod / Kontakty
ÚvodO firměKontaktyHistorieKomerceFotogalerieNovinky a akceKe staženíTesty

Kontakty

OKD, HBZS, a.s.

 

 

Lihovarská 10/1199
Ostrava - Radvanice
716 00

 

tel. 596 232 720 sekretariát
tel. 596 258 111 dispečink
e-mail: sekretar@hbzs-ov.cz

 

IČO: 47676019
DIČ: CZ47676019

 

Bankovní spojení: Komerční banka Ostrava
Číslo účtu: 11008-761/0100

 

Zápis v Obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě oddíl B vložka 766

 

ID datové schránky: zmffgyt

 mapa2.jpg

 

Ostatní kontakty

Poznámka: Telefonní kontakt na určitého pracovníka se skládá z předčíslí 596 258 a klapky uvedené v tabulce

 

Ing. Josef Kasper
předseda představenstva a ředitel 220 kasper@hbzs-ov.cz
Ing. Miluše Gombalová
asistentka ředitele 230 gombalova@hbzs-ov.cz
Ing Zdeněk Pavelek, Ph.D. hlavní inženýr 221 pavelek@hbzs-ov.cz
Ing. Jaroslav Suchel ekonomický náměstek 241 suchel@hbzs-ov.cz
Ing. Jaroslav Provázek hlavní mechanik, 225 provazek@hbzs-ov.cz
Jaroslav Španihel
výchova a výcvik,
vnitřní auditor, lezecké práce
341 spanihel@hbzs-ov.cz
Jana Nalevajková
osobní a mzdové oddělení 304 nalevajkova@hbzs-ov.cz
Anna Sloňovská
účetní 301 slonovska@hbzs-ov.cz
Zdenka Wiegandová
účetní 302 wiegandova@hbzs-ov.cz
Ing. Zdeňka Hegedüsová účetní 300 hegedusova@hbzs-ov.cz
Božena Kubačková skladové hospodářství 306 kubackova@hbzs-ov.cz
Ing. Václav Tesarčík dýchací technika, autoprovoz
333 tesarcik@hbzs-ov.cz
Zdeněk Maršálek obchodní náměstek 226 marsalek@hbzs-ov.cz
Ing. Jiří Koval
ekolog, vodohospodář
229
koval@hbzs-ov.cz
Ing. Jana Zdralková
ekolog, vodohospodář 217
zdralkova@hbzs-ov.cz
Kamil Margieta
lampové hospodářství 391 margieta@hbzs-ov.cz
Petr Mrnuštík
lampové hospodářství
390
mrnustik@hbzs-ov.cz
Vladislav Gomola potápěčské práce 320 gomola@hbzs-ov.cz
Milan Žabčík, DiS.
požární technika
351 zabcik@hbzs-ov.cz
Ing. Petr Zielinski
metrolog, detekce, indikace a technické rozbory plynů
350 zielinski@hbzs-ov.cz
Jan Polášek IT manažer
340 polasek@hbzs-ov.cz
MUDr.Ondřej Kuchyňa vedoucí lékař
338 kuchyna@hbzs-ov.cz
Nepřehlédněte

Na adrese zachranar.cz naleznete elektronickou podobou časopisu Záchranář - čtvrtletníku pro báňské záchranáře a vedoucí techniky důlních závodů.

 

 

 

Přehled realizace projektu ESF "Komplexní vzdělávací program pro pracovníky báňské záchranné služby".

© 2009 OKD HBZS, a.s. je dceřinou firmou OKD, a.s.